banner208

CHP'li Çakırözer Büyükşehir ekipleriyle buluştu

Büyükşehir Belediyesi ekiplerini ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, yapılan özverili çalışmalar nedeniyle çalışanlara teşekkür etti.

GÜNDEM 13.02.2023, 18:17
CHP'li Çakırözer Büyükşehir ekipleriyle buluştu
banner209

Kahramanmaraş’ta 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremin 10 şehirde büyük yıkıma yol açması sonrası CHP Milletvekillerinin bölgede başlattığı çalışma kapsamında Hatay’da görevlendirilen CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Antakya ilçesinde çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekiplerini ziyaret etti. 

Ekiplerle bir araya gelen Çakırözer, “Burada Büyükşehir Belediyemizin ekipleri çok sayıda iş yapıyor ama en çok da arama kurtarma yani can kurtarmak için mücadele ediyorlar. Ayrıca başta Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne destek vermek üzere İzmir, Yalova buradaki tüm belediye ve kurumlarla omuz omuza çalışıyorlar. İşin bir diğer tarafı da şu anda burada ilk ihtiyaç çadır ise ikincisi ise tuvaletler. Bu konuda Büyükşehir Belediyemizin ürettiği seyyar tuvaletler kuruluyor. Bu çok önemli ve büyük ihtiyaçtı. Bölgede yapılan çalışmalarda Büyükşehir, Odunpazarı, Tepebaşı belediyelerimiz başta olmak üzere kamu kurumlarımız, STK’lar olmak üzere tüm Eskişehir bir oldu ve bölgeye destek veriyor. Ekiplerle gurur duyuyoruz. Sizlere ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Hocamıza çok teşekkür ediyorum. İyi ki Eskişehir var” diye konuştu. 

Çakırözer, Büyükşehir ekiplerinin yapılan çalışmalar hakkındaki görüşlerini dinledi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@