banner208

CHP'li Çakırözer: Zabıtalarımıza da yıpranma hakkı tanınmalı

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’nda nöbette olan zabıta çalışanlarını ziyaret etti.

banner294
GÜNDEM 07.09.2022, 14:52
CHP'li Çakırözer: Zabıtalarımıza da yıpranma hakkı tanınmalı
banner209

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, zabıta teşkilatınını kuruluşunun 196’ncı yılı ile zabıta haftası kapsamında Eskişehir Büyükehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’nı ziyaret ederek, zabıta çalışanlarını kutladı. Zabıta çalışanlarını nöbette ziyaret eden Çakırözer, onlarla sohbet ederken, talep ve sıkıntıları da dinledi. 

ZABITA HAFTASINI KUTLADI, TALEPLERİ DİNLEDİ 

Çakırözer ziyaretlerinde zabıta çalışanlarına emekleri için teşekkür ederek, şu değerlendirmeyi yaptı: 

“Zabıtalarımız yurttaşlarımız ve şehirlerimizin huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden canla başla, özveriyle çalışıyor. Bu hafta ülkemizin dört bir yanında zabıta teşkilatımızın kuruluş yılını ve haftasını kutlarken, her türlü zorluk ve riske rağmen yürüttükleri özverili çalışmalar için yürekten teşekkür ederim. Hem Eskişehir Büyükşehir Belediyemiz, hem de merkezde Tepebaşı ve Odunpazarı belediyelerimiz ile kırsal ilçelerimizde fedakarca çalışmalarını yürüten zabıta teşkilatımıza minnettarız. Toplumun huzuru, güvenliği için her türlü zorluk ve riske rağmen özveriyle çalışan, görevlerini yaparken tartışmalara ve saldırılara maruz kalan zabıta emekçilerimize yıpranma hakkı tanınmalıdır. Zabıtalarımızın her türlü talep ve sıkıntısının karşılanması için de mücadelemizi sürdereceğiz.” 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
3
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@