Eskişehir'de 23 Nisan coşkusu

Tepebaşı Belediyesi’nin 5 farklı noktada hizmet veren erken çocukluk eğitim merkezleri bünyesindeki çocuklar, 23 Nisan'ı coşkuyla kutladı...

GÜNDEM 20.04.2023, 19:52
Eskişehir'de 23 Nisan coşkusu

Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklara yönelik projelerinden biri olarak sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği erken çocukluk eğitim merkezleri, çocukların çok sevdiği mekanlar olarak hizmet vermeye devam ediyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla da belediyenin 5 kreşinde eğitim alan çocuklar, birbirinden renkli etkinlikler gerçekleştirdi. 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşayan çocuklar bayramı coşkuyla yaşarken Uluönder Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgilerini de dile getirdi. İsmail Hakkı Tonguç, Canan-Şükran Şeker, Sabiha Gökçen, Aşağı Söğütönü ve Yarbay Hüseyin Vecihi Erken Çocukluk Eğitim Merkezlerinde marşlar ve şarkılar söylendi. Çocuklar ayrıca bayraklarla donattıkları sınıflarında dans ederek de 23 Nisan’ı kutladı. Merkezlerde balon taşıma, bayrak yarışı, çuval yarışı, yüz boyama gibi etkinlikler de yapıldı. Tepebaşı Belediyesi ana hizmet binasında hizmet veren Sabiha Gökçen Erken Çocukluk Eğitim Merkezi öğrencileri de belediye içinde gerçekleştirdikleri kortej yürüyüşü ile vatandaşların ve belediye personelinin beğenisini topladı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@