Eskişehir'de coşku dolu yürüyüş!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 99. yılı onuruna düzenlenen, “Doğadan Şehre Cumhuriyet Yürüyüşü” büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. 

GÜNDEM 24.10.2022, 15:13
Eskişehir'de coşku dolu yürüyüş!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Cumhuriyetimizin 99. yılı onuruna düzenlenen, “Doğadan Şehre Cumhuriyet Yürüyüşü” büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. yılını düzenlediği birbirinden güzel etkinliklerle kutluyor. Etkinlikler kapsamında Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından “Doğadan Şehre Cumhuriyet Yürüyüşü” büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. 

Yürüyüşe Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Genel Sekreter Yardımcıları Deniz Kaplan ve Senem Ekinci, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Aydın Ünlüce, Büyükşehir Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Mehmet Ali Çeliksoy, sporcular ve vatandaşlar katıldı. 

14 yaş ve üzeri vatandaşların katıldığı etkinlikte katılımcılar, Karabayır Bağları’ndan başladıkları yürüyüşte belirlenen güzergâhlardan geçerek Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’na ulaştı. Açılan dev Türk bayrağı altında yürüyen katılımcılara Sazova Parkı’nı ziyarete gelen vatandaşlar da alkışlarıyla destek verdiler. 

Yürüyüşün tamamlanmasının ardından Sazova Amfi Tiyatroda düzenlenen mini konser ve dans gösterilerini keyifle izleyen vatandaşlar, spor ve eğlenceyi buluşturan etkinlikle Cumhuriyet Bayramı heyecanını yaşayarak güzel bir hafta sonu geçirdiler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@