banner298

banner208

Eskişehir Kızılay'dan depremzedeler için önemli uygulama!

Türk Kızılay Eskişehir tarafından, depremzedelere yardım etmek amacıyla Yerel Esnaf işbirliği ile bir alışveriş kartı bağış kampanyası düzenliyor...

banner294
GÜNDEM 24.02.2023, 12:33
Eskişehir Kızılay'dan depremzedeler için önemli uygulama!
banner209

Türk Kızılay Eskişehir İl Merkezi tarafından, depremzedelere yardım etmek amacıyla uygulanmaya başlayan proje kapsamında Yerel Esnaf işbirliği ile bir alışveriş kartı bağış kampanyası düzenliyor. Depremde evlerini ve eşyalarını kaybeden veya hasar gören misafirlerimize yardım etmek amacıyla başlatılan kampanyada, insanlar kolayca bir alışveriş kartı bağışı yaparak, yeni komşularına yardım edebilecekler.

Kampanyanın amacı, Eskişehir de bulunan depremzede misafirlerimize yardım ederken, aynı zamanda şehrin yerel esnaflarını da desteklemektir. Alışveriş kartları, şehrin yerel esnaflarının işletmelerinde kullanılabilecek ve misafirlerimiz, anlaşmalı mağazalardan ihtiyaçları olan ürünleri satın alabilecekler.

Kartlar ilk etapta 125 TL + 125 TL + 250 TL 3 ayrı kart olarak toplam 500 TL tutarında dağıtılacaktır. Bu kartları Eskişehir’de anlaşma yapılan esnafa giderek para yerine ödeme kısmında kasaya sunacaklardır. Anlaşmalı olunan esnaf da belirli zaman periyodlarında Türk Kızılay İl Merkezine gelip elinde olan kartları ibraz ettiğinde ödemesi Türk Kızılay Eskişehir İl Merkezi tarafından yapılacak.

Türk Kızılay İl Merkezi Başkanı Egemen Temizsoy konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Depremden etkilenen vatandaşlarımıza yardım etmek amacıyla başlattığımız bu kampanya, şehrimizdeki yerel esnafların desteklenmesiyle birlikte, şehrimizin dayanışma ve birlik duygusunu pekiştirecektir. Alışveriş kartları, misafirlerimize ihtiyaç duydukları ürünleri seçme özgürlüğü sağlayacak ve onlara biraz olsun moral verecektir" dedi.

Kampanya, herkesin katılımına açık olup, herhangi bir miktar bağış kabul edilmekte. Bağışlar, depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacak ve kampanya boyunca elde edilen tüm gelirler, misafirlere alışveriş kartı olarak ulaştırılacak.

Kampanyaya katılmak veya daha fazla bilgi edinmek isteyenler, 0222 221 99 00 numaralı telefondan veya  [email protected], [email protected] adreslerinden Türk Kızılay Eskişehir İl Merkezine ulaşabilirler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@