ETO'da yönetim kurulu ve meclis divanı belli oldu!

Eskişehir Ticaret Odası'nde (ETO) organ üyesi seçimlerinin ardından meclis divanı ve diğer organ üyelerinin seçimleri de yapıldı.

GÜNDEM 06.10.2022, 13:13
ETO'da yönetim kurulu ve meclis divanı belli oldu!

Eskişehir Ticaret Odası’nda 1 Ekim Cumartesi günü ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen seçimlerin ardından 2022-2026 yılları arasında görev yapacak olan meclis divanı, yönetim kurulu, disiplin kurulu, TOBB delegeleri ve komite başkanları belirlendi. Yapılan seçimler neticesinde Halil İbrahim Ara yeniden meclis başkanı olurken, Metin Öztürk ve İbrahim Atilla Sabahcı meclis başkan yardımcısı görevine yeniden seçildi. Meclis divan katibi ise Çağrı Cansever oldu. Organ üyesi seçimleri ETO meclisinde yenilikleri de beraberinde getirdi. Seçimler neticesinde geçtiğimiz döneme göre meclis üyelerinin % 55’i değişti ve meclisteki yaş ortalaması düştü.

Yönetim kurulu ve TOBB delegeleri belirlendi

Yapılan seçim neticesinde Metin Güler Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Ateş, Emre Demir, Hüsnü Ünalan, İsmail Çavdar, Kaan Toraman, Mehmet Kahya, Orhan Köksal, Özgür Alp ve Yasin Bakılan ETO yönetim kurulu asil üyeleri olarak belirlendi. Ali Ufuk Yılmaz, Emirhan Çokaygil, Gürbüz Özkaya, Halil İbrahim Ara, Hürcan Alhan, İbrahim Eldem, İrfan Gümüş, İsmail Çavdar, Kerem Can Apaydın, Metin Çavuşoğlu, Metin Güler, Metin Öztürk, Mithat Yatır, Murat Destici, Orhan Köksal, Özgür Alp, Recep Can ve Sermet Özgöde TOBB Genel Kurulu Delegesi oldu.  Ali Şemseddin Koşar, Ayhan Oskaylar, Bülent Şartlar, Volkan Ay ve Yusuf Gür Türk ise disiplin kurulu asil üyesi olarak seçildi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@