ETO'dan 8 Mart'a özel bağış

Eskişehir Ticaret Odası ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu, 8 Mart dolayısıyla Eskişehir’deki depremzedeler için 200 hijyen paketi bağışı yaptı...

GÜNDEM 08.03.2023, 16:15
ETO'dan 8 Mart'a özel bağış

Eskişehir Ticaret Odası ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Eskişehir’deki depremzedeler için 200 hijyen paketi bağışı yaptı.

Eskişehir Ticaret Odası ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu, 8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında çok anlamlı bir bağış kampanyasına ve kutlamaya imza attı. ETO ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğinde Eskişehir’de misafir olan depremzedeler için hijyen paketi bağışı yapıldı. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk ve İç Anadolu bölgesindeki 9 KGK il başkanı, TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu, ETO’nun kadın meclis üyeleri ve çalışanları adına Eskişehir’deki depremzedeler için 200 adet hijyen paketi bağışlandı. Adına bağış yapılan kadın girişimciler kurulu başkanlarına, meclis üyelerine ve ETO çalışanlarına, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elif Gürkaynak tarafından bağış sertifikaları gönderildi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@