banner196

banner208

ETO heyeti Anıtkabir'de

Ankara’da Cumhuriyetimizin Kurucusu Atatürk’ü ebedi istirahatgahı Anıtkabir’de ziyaret eden ETO heyeti, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile de bir araya geldi.

banner294
GÜNDEM 25.10.2022, 14:18
ETO heyeti Anıtkabir'de
banner209

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara, yönetim kurulu ve meclis üyeleri, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu’ndan oluşan heyet Ankara’da ziyaretler gerçekleştirdi. Cumhuriyetimizin Kurucusu ve Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü ebedi istirahatgahında ziyaret eden heyet ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) konuk oldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ETO’nun Eskişehir ekonomisine güç kattığını söyledi. ETO Başkanı Metin Güler, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na odanın çalışmaları ve yeni dönemdeki yol haritasına dair bilgi verdi. 

Türkiye ve Eskişehir’e katkı sağlamaya devam edeceğiz 

Ankara ziyareti hakkında değerlendirmede bulunan ETO Başkanı Metin Güler, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıl dönümünde görev yapacak olan meclis üyeleri ve yeni yönetim kuruluyla birlikte ilk geniş kapsamlı ziyareti Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkarak gerçekleştirdiklerini söyledi. Güler, Eskişehir Ticaret Odası’nın projeleriyle ve faaliyetleriyle, sayısı 18 bine yaklaşan üyelerinden aldığı güçle Türkiye’nin ve Eskişehir’in gelişmesine katkı sağlamaya devam edeceğinin altını çizdi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@