ETO üyeleri Silmo Optik Fuarı'nda

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) üyeleri Türkiye’nin uluslararası ilk ve tek optik fuarı olan Silmo İstanbul Optik fuarına katıldı.

GÜNDEM 22.11.2022, 16:51 23.11.2022, 11:19
ETO üyeleri Silmo Optik Fuarı'nda

Eskişehir Ticaret Odası üyeleri Türkiye’nin uluslararası ilk ve tek optik fuarı olan Silmo İstanbul Optik fuarına katıldı.

Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin sektörel gelişimlerine katkı sağladığı yurt içi fuar organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi. ETO’nun optik sektöründe faaliyet gösteren üyeleri, İstanbul’da düzenlenen Silmo İstanbul Optik Fuarı’nı ziyaret etti. Fuar ziyaretinde ETO üyelerinin yanı sıra Osmangazi Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Programı öğrencilerine de kontenjan sağlandı. ETO üyelerinin ve ESOGÜ Optisyenlik Programı öğrencilerinin fuar ziyaretine ETO Meclis Üyesi Murat Destici ve Komite Üyesi Mustafa Kılınç eşlik etti. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 800 civarında markanın yer aldığı fuar ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Fuar ziyareti sayesinde hem ETO üyeleri hem de ESOGÜ Optisyenlik Programı öğrencileri optik sektöründeki gelişmeleri takip etme imkanı buldu.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@