Metin Güler: Çok büyük devrimler gerçekleştirilmiştir!

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı...

GÜNDEM 28.10.2022, 16:04
Metin Güler: Çok büyük devrimler gerçekleştirilmiştir!

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler mesajında, şu ifadelere yer verdi:

"Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulan cumhuriyetimizin 99. yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Ulusal bağımsızlık zaferimizin ardından kurulan cumhuriyetle birlikte milletimizin kaderi de değişmiş ve çok büyük devrimler gerçekleştirilmiştir.

Cumhuriyet milletimizin geleceğe olan inancını ve vatan sevgisini pekiştirmiş ve bu sayede kısa bir zaman diliminde tarihte ender rastlanacak büyük başarılara imza atılmıştır.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun üstünden asır geçmesine bir yıl kala her Türk vatandaşına düşen sorumluluk, ülkemizi daha müreffeh hale getirmek için çalışmak ve üretmektir.

Eskişehir Ticaret Odası olarak biz bu düşünceyle hareket ediyor; atalarımızdan emanet aldığımız ülkemizi daha yükseğe taşımak için kararlılıkla çalışıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı içtenlikle ve gururla kutluyor; Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygıyla ve minnetle anıyoruz."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@