Rumelili iş insanları seçimlere damga vurdu

Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği, Eskişehir Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Celalettin Kesikbaş ve Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Metin Güler ve ekibi kutladı.

GÜNDEM 05.10.2022, 14:22
Rumelili iş insanları seçimlere damga vurdu

Eskişehir Sanayi Odası seçimlerinde yeniden başkanlığa seçilen Celalettin Kesikbaş’ı ve Ticaret Odası Seçimlerinde yeniden başkanlığa seçilen Metin Güler’i kutlayan Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Dernek Başkanı Rüştü Şentuna ve dernek yönetim kurulu “Üyemiz Celalettin Kesikbaş ve Onursal Üyemiz Metin Güler’in başarısıyla gurur duyuyoruz. Eskişehir iş dünyasında Rumeli camiasının oluşturduğu birlik ve beraberlik ruhunu her alanda, en güzel şekilde yaşatmaya özen gösteriyoruz. Bu anlayış çerçevesinde çalışmalarını gerçekleştiren Sanayi Odası Başkanımıza ve Ticaret Odası Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Ayrıca ESO Meclis Üyeliği’ne seçilen dernek yönetim kurulu üyemiz Hakan Korkmaz, üyemiz Serkan El ve Onursal Üyemiz Mustafa Gönenli’yi, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen üyelerimiz Emre Demir, Yasin Bakılan, Meclis Üyeliğine seçilen üyelerimiz Eray Gönenli, Atakan Bakılan, Komite Üyeliğine Seçilen üyemiz Barış Şimşirel’i kutluyoruz” mesajını paylaştı. 

Eskişehir iş yaşamı ve şehir ekonomisi için Rumelili iş insanlarının dayanışma içinde büyüyen bir aile olduğunu belirten Dernek Başkanı Şentuna, “Balkanlardan Eskişehir’e kurduğumuz bağlarla şehrimizde başta iş dünyası olmak üzere birçok alanda katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@