banner208

Tepebaşı'nda bayram coşkusu!

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlamasında, kreş öğrencisi çocuklar ile deneyimli vatandaşlar, bayram coşkusunu birlikte yaşadı.

banner294
GÜNDEM 28.10.2022, 17:29
Tepebaşı'nda bayram coşkusu!
banner209

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasında, kreş öğrencisi çocuklar ile deneyimli vatandaşlar, bayram coşkusunu birlikte yaşadı. Çocuklara seslenen Başkan Ataç da “Atatürk çok kıymetli ve hiçbir zaman unutmayacağız. O bizim önderimiz, başkomutanımız, ülkemizin kurucusu ve kurtarıcısı. Yaptığı işler çok kıymetli, o olmasa bizler buralarda olamazdık” dedi.

Tepebaşı Belediyesi, özel ve milli günlerde düzenlediği anlamlı etkinliklere devam ediyor.

Bu kapsamda gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programında İsmail Hakkı Tonguç Erken Çocukluk Eğitim Merkezi öğrencisi çocuklar ile Metin Özöğüt Yaşam Merkezi sakini deneyimli vatandaşlar bir araya geldi. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da programa katılarak hem çocukların hem de deneyimli vatandaşların bayramını kutladı.

“Atatürk çok kıymetli ve hiçbir zaman unutmayacağız”

Programda çocuklara seslenen Başkan Ataç, “Cumhuriyetimizin 99’uncu kuruluş yılı kutlu olsun. Çocuklar, bu fotoğraftaki kişiyi iyi tanıyın. Atatürk, Türkiye’yi düşmanlardan kurtarmıştır. Bizim tek liderimiz var, o da Mustafa Kemal Atatürk’tür. Eğer Atatürk bu ülkeyi kurtarmasaydı bugün biz bu toplantıyı yapamazdık. Atatürk çok kıymetli ve hiçbir zaman unutmayacağız. O bizim önderimiz, başkomutanımız, ülkemizin kurucusu ve kurtarıcısı. Yaptığı işler çok kıymetli, o olmasa bizler buralarda olamazdık. Sizlerle böylesine güzel bir günde buluşmaktan çok mutlu oldum. Diliyorum nice güzel bayramlarda bir arada oluruz. Aydınlık günlerde bu bayramları daima kutlayalım. Ne mutlu Türk’üm diyene” diye konuştu.

Etkinlikte çocuklar gösteri yaparken, deneyimli vatandaşlar da şiirler okudu. Deneyimli vatandaşlar ayrıca Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi’ni de okudu. Program, alkışlar eşliğinde sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@