banner208

Türk Kızılay Eskişehir'e önemli bağış

Mercedes-Benz Birollar Otomotiv, 51 adet varil soba üretti ve yakacakları ile birlikte Türk Kızılay Eskişehir İl Merkezine teslim etti...

GÜNDEM 16.02.2023, 10:59
Türk Kızılay Eskişehir'e önemli bağış
banner209

Mercedes-Benz Birollar Otomotiv, deprem bölgesinde bulunan vatandaşlar için insani yardım faaliyetlerine katılarak Türk Kızılay Eskişehir İl Merkezine destek oldu. 12 kişilik gönüllü bir ekip kendi alın terleri ile 51 adet varil soba üretti ve yakacakları ile birlikte Türk Kızılay Eskişehir İl Merkezine teslim ettiler.

Türk Kızılay Eskişehir İl Merkezi Başkanı Egemen Temizsoy, ”Mercedes-Benz Birollar Otomotiv'in çalışanlarından, Zeki Kılınç, İmdat Uyanık, Ramazan Karabulut, Ömer Sadıç, Birol Tüfek, Kurtuluş Parlar, Nihat Tüysüz, Hakan Sert, Enes Karataş, Ali Faik Çallı, Ersin Gülsen,  Kasım Çepel 3 gün art arda gönüllü mesaiye kalarak varil sobaları depremzedeler için bizzat hazırladılar.  Mercedes-Benz Birollar Otomotiv 12 çalışanı depremzede vatandaşlarımız için 51 adet varil sobayı Kızılay Yönetim Kurulu üyelerimize bizzat teslim ettiler. Bizler Birollar çalışanlarının özverili çalışmalarına bizzat şahit olarak kendilerine teşekkürlerimizi sunduk” dedi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@