Büyükerşen’den Gülriz Germen’e 20. Yıl teşekkürü

Başkan Yılmaz Büyükerşen, Senfoni Orkestrası Genel Genel Sanat Yönetmeni Gülriz Germen’e 20. kuruluş yıldönümü anısına bir teşekkür plaketi takdim etti.

KÜLTÜR SANAT 08.03.2023, 16:29
Büyükerşen’den Gülriz Germen’e 20. Yıl teşekkürü

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Genel Genel Sanat Yönetmeni Gülriz Germen’e 20. kuruluş yıldönümü anısına bir teşekkür plaketi takdim etti.

2002 yılında kurularak Eskişehirlileri klasik müzikle tanıştıran, genç yeteneklerin keşfinde ve istihdamında ülkemizin önemli kaynaklarından biri olarak gösterilen Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın Genel Sanat Yönetmeni Gülriz Germen, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Senfoni Orkestrasının başarıları ile gurur duyduklarını ifade eden Başkan Büyükerşen, “Zorluklar içerisinde kurulan Senfoni Orkestramız 20 yıldır çok güzel işlere imza atarak, şehrimizin kültür sanat hayatına yön vermeye devam ediyor. 20 yıldır seslendirdiğiniz eşsiz eserler halkımızla buluşuyor. Sadece Eskişehir değil ülkemizin dört bir yanından sanatseverler konserlerimize katılım sağlıyorlar. Değerli katkılarınız ve emekleriniz için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Büyükerşen daha sonra Senfoni Orkestrasının 20. kuruluş yıldönümü anısına Gülriz Germen’e bir teşekkür plaketi verdi. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@