Cumhuriyet Kadınları Fotoğraf Sergisi Açıldı

Eskişehir Kadın Platformu tarafından Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak düzenlenen “Cumhuriyet Kadınları Fotoğraf Sergisi” halkın beğenisine sunuldu.

KÜLTÜR SANAT 24.10.2023, 14:27 24.10.2023, 14:39
Cumhuriyet Kadınları Fotoğraf Sergisi Açıldı

Cumhuriyet döneminde kadınların giyim ve kuşamı, hayata bakışı ve yaşadıklarının her fotoğrafta ayrı ayrı yansıtıldığı “Cumhuriyet Kadınları Fotoğraf Sergisi” Espark AVM'de Eskişehirlilerin beğenisine sunuldu.

Açılışa CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve eşi Seyhan Büyükerşen, Eskişehir Kadın Platformu üyesi derneklerin başkanları, davetliler ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Büyükerşen, protokol üyeleri ve kadın dernekleri temsilcilerinin birlikte yaptıkları kurdele kesimi sonrası Başkan Büyükerşen ve eşi Seyhan Büyükerşen, tarihi belge niteliğindeki fotoğrafları dikkatle inceledi. Sergide Başkan Büyükerşen ve eşi Seyhan Büyükerşen’in anne ve babasına ait fotoğraflar da yer aldı.

Eskişehirlilerin büyük ilgi gösterdiği Cumhuriyet Kadınları Fotoğraf Sergisi, 27 Ekim Cuma gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@