banner208

Eskişehir'deki o konserin biletleri satışa çıktı

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası ve Korosu, 29 Nisan Cumartesi günü muhteşem bir konser verecek... Biletler satışta...

KÜLTÜR SANAT 18.04.2023, 12:31 18.04.2023, 12:34
Eskişehir'deki o konserin biletleri satışa çıktı
banner209

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası ve Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak 29 Nisan Cumartesi günü muhteşem bir konser verecek.

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası ve Korosu gerçekleştirdiği konserler ile başarılarına yenilerini eklemeye devam ederken, milli bayramlara özel coşku dolu konserler vermeyi de sürdürüyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel konser programı da 29 Nisan Cumartesi günü saat 19.00’da Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde (Eskişehir Adalet Sarayı karşısı) gerçekleşecek. Konserde İki Elin Sesi Var’a Simay Pala şeflik yapacak.

Konserin biletleri, “biletinial.com” internet adresi üzerinden satışa sunulurken; konserden elde edilecek gelir ise yine İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası’na aktarılacak.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@