Eskişehir'deki o müzikalin biletleri kapış kapış!

Eskişehir Ticaret Odası’nın (ETO) depremzedeler düzenleyeceği Afara-Bir Arabesk Müzikali’nin biletlerinin yüzde 90’ı tükendi...

KÜLTÜR SANAT 24.04.2023, 17:36 24.04.2023, 17:39
Eskişehir'deki o müzikalin biletleri kapış kapış!

Eskişehir Ticaret Odası’nın (ETO) kadın meclis üyeleri tarafından tüm geliri depremzedeler için bağışlanmak üzere düzenlenecek olan Afara-Bir Arabesk Müzikali’nin biletlerinin yüzde 90’ı tükendi.

Eskişehir Ticaret Odası’nın kadın meclis üyeleri tarafından depremzedelere destek olmak amacıyla düzenlenecek olan Afara-Bir Arabesk Müzikali’ne Eskişehirliler yoğun ilgi gösterdi. 27 Nisan Perşembe saat 20:30’da, Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan müzikalin biletlerinin %90’ı satıldı. MATT Organizasyon iş birliğinde düzenlenen müzikalin başrolünde başarılı oyuncu Uğur Aslan’ın yer alacak. 8 kişilik orkestra eşliğinde sahne alacak olan Uğur Aslan, çok ses getiren arabesk şarkıları kendi hayat hikayesiyle harmanlayarak ve canlı olarak seslendirecek. biletinial.com ve Vehbi Koç Kongre Merkezi Gişesi’nden biletlerinin temin edildiği Afara-Bir Arabesk Müzikali’nin tüm geliri depremzedeler için kullanılacak. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@