Eskişehirliler depremzedeler için buluştular

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) depremzedeler için Afara-Bir Arabesk Müzikali programı gerçekleştirdi... İş dünyasının temsilcileri ve sanatseverler yoğun ilgi gösterdi...

KÜLTÜR SANAT 28.04.2023, 12:01
Eskişehirliler depremzedeler için buluştular

Eskişehir Ticaret Odası’nın (ETO) kadın meclis üyeleri ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu tarafından tüm geliri depremzedeler için bağışlanmak üzere düzenlenen Afara-Bir Arabesk Müzikali’ne protokolün yanı sıra, iş dünyasının temsilcileri ve sanatseverler yoğun ilgi gösterdi.

Eskişehir Ticaret Odası’nın kadın meclis üyeleri tüm geliri depremzedelere bağışlanmak üzere Afara-Bir Arabesk Müzikali’ni Eskişehirlilerle buluşturdu. MATT Organizasyon iş birliğinde, Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen müzikal sanatseverlerin yanı sıra iş dünyası tarafından da ilgiyle karşılandı. Müzikalde protokolün yanı sıra, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara, ETO yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş ve iş dünyasının temsilcileri de izleyiciler arasında yer aldı.

Güler depremzedeler adına teşekkür etti

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler müzikal öncesinde kısa bir konuşma yaparak, etkinliği düzenleyen ETO’nun kadın meclis üyelerine, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’na ve etkinlikte yer alıp depremzedelere destek olan konuklara teşekkür etti. 3 saat süren müzikalde başarılı oyuncu Uğur Aslan, 8 kişilik orkestra eşliğinde bir döneme damga vuran arabesk şarkılarını seslendirdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@