ETO'dan depremzedelere özel bağış kampanyası!

Eskişehir Ticaret Odası (ETO), depremzedelere bağışlamak üzere 27 Nisan Perşembe akşamı 'Afara-Bir Arabesk Müzikali’ni Eskişehirlilerle buluşturacak...

KÜLTÜR SANAT 27.03.2023, 16:19
ETO'dan depremzedelere özel bağış kampanyası!

Eskişehir Ticaret Odası'nın (ETO) kadın meclis üyeleri ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu, tüm geliri depremzedelere bağışlamak üzere 27 Nisan Perşembe akşamı Afara-Bir Arabesk Müzikali’ni Eskişehirlilerle buluşturacak.

ETO’nun kadın meclis üyeleri ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu depremin izlerini silmek için etkinlik düzenleyecek. 27 Nisan Perşembe saat 20:30’da, Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde Afara-Bir Arabesk Müzikali sahnelenecek. Etkinlik Vehbi Koç Kongre Merkezi ve MATT Organizasyon iş birliğinde gerçekleştirilecek. Başrolünde başarılı oyuncu Uğur Aslan’ın yer aldığı ve 8 kişilik orkestra eşliğinde canlı olarak sahnelenecek olan müzikalde, bir döneme damgasını vurmuş arabesk şarklılar seslendirilecek. Uğur Aslan’ın kendi hayat hikayesiyle harmanlayarak sahnelediği Bir Arabesk Müzikali’nden elde edilecek gelirin tamamı depremzedeler için bağışlanacak. Müzikal’in biletleri biletinial.com ve Vehbi Koç Kongre Merkezi Gişesi’nden temin edilebilecek.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@