banner196

banner208

İlçelerdeki gençlere doğaçlama tiyatro

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi kırsal ilçelerdeki gençlerle buluşmak üzere düzenlediği, Doğaçlama Tiyatro Gösterisine Alpu ilçesinden başladı.

banner294
KÜLTÜR SANAT 01.01.2023, 14:33 01.01.2023, 14:37
İlçelerdeki gençlere doğaçlama tiyatro
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi kırsal ilçelerdeki gençlerle buluşmak üzere düzenlediği, “Doğaçlama Tiyatro Gösterisi”ne Alpu ilçesinden başladı. Gösteriye gençlerin yanı sıra ESMEK kursiyerleri ve ilçe sakinleri de büyük ilgi gösterdi. 

Büyükşehir Gençlik Merkezi düzenlediği birbirinden özel etkinliklerle gençlerin hayatına dokunmaya devam ediyor.

Gençlik Merkezi, kent merkezindeki gençlerin yanı sıra kırsal ilçelerdeki gençler için de etkinliklerini sürdürüyor. İlçelerde yaşayan gençlerle buluşmak üzere düzenlenen “Doğaçlama Tiyatro Gösterisi” Alpu ilçesinden başladı.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi ve Eskitiyatro ekibi işbirliğiyle düzenlenen gösteriye ilçedeki gençler, ESMEK kursiyerleri ve ilçe sakinleri büyük ilgi gösterdi. 

Eğlenceli dakikalar yaşayan gençler etkinlik nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ederek, “Çok güzel bir etkinlik oldu. ESMEK’ler aracılığı ile kurslara katılma imkânı yakalıyoruz. Tiyatro gösterisiyle çok güzel vakit geçirdik. Başkan Büyükerşen ve emeği geçenlere çok teşekkür ederiz” dediler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@