banner298

banner208

Özel bireylerden özel sergi

Tepebaşı Belediyesi merkezlerinde çalışmalara katılan özel bireylerin elinden çıkan eserler, “Kök” adlı sergi ile beğeniye sunuldu. Başkan Ahmet Ataç'tan davet

banner294
KÜLTÜR SANAT 05.12.2022, 17:54
Özel bireylerden özel sergi
banner209

Tepebaşı Belediyesi merkezlerinde çalışmalara katılan özel bireylerin elinden çıkan eserler, “Kök” adlı sergi ile beğeniye sunuldu. Sergiye katılan Başkan Ataç, özel bireyleri kutlarken, Eskişehirlileri de eserleri görmeye davet etti.

Tepebaşı Belediyesi bünyesinde çalışmalarına devam eden özel gereksinimli bireyler, “kök” adlı sergi ile Eskişehirliler ile buluştu.

Belediyenin Engelliler Sosyal Yaşam Merkezi, Melih Savaş Yaşam Köyü Hobi Atölyesi ve Gökkuşağı Kafe merkezlerindeki çalışmalarında özel bireylerin ellerinden çıkan çok sayıda eser, açılan sergide beğeniye sunuldu. Atila Özer Karikatürlü Ev’de düzenlenen serginin açılışına Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da meclis üyeleri ile birlikte katıldı. Açılış kurdelesini özel bireyler ile birlikte kesen Başkan Ataç daha sonra sergiyi gezerek eserleri inceledi.

Özel bireyleri çalışmalarından dolayı tebrik eden Ataç, ailelere de desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Ataç tüm Eskişehir halkını, 10 Aralık tarihine kadar açık kalacak olan Kök adlı sergiyi görmeye davet etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@