Ünlü oyuncu Volkan Severcan Eskişehir'de!

Tepebaşı Belediyesi tarafından ‘Fark Et, Ya Öyle Değilse’ konulu söyleşi gerçekleştirildi. Volkan Severcan, oyunculuk ile ilgili bilgiler verdi...

KÜLTÜR SANAT 13.05.2023, 15:12
Ünlü oyuncu Volkan Severcan Eskişehir'de!

Tepebaşı Belediyesi ve Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi tarafından ‘Fark Et, Ya Öyle Değilse’ konulu söyleşi gerçekleştirildi. Konuşmacı olarak katılan Volkan Severcan, oyunculuk ile ilgili bilgiler verdi.

Tepebaşı Belediyesi ve Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi’nin gerçekleştirdiği etkinlikler devam ediyor.

Bu kapsamda Haller Gençlik Merkezi Frigya Salonunda düzenlenen ‘Fark Et, Ya Öyle Değilse’ konulu söyleşinin konuğu oyuncu ve aynı zamanda Türkiye Kent Konseyleri Birliği Danışma Kurulu Üyesi ve Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Volkan Severcan oldu. Söyleşide oyunculuğun temel prensipleri ile önemli noktaları hakkında bilgi veren Severcan, uygulamalı anlatımıyla oyunculukla ilgili fark edilmeyenleri aktardı. Sohbet havasında gerçekleşen etkinlikte Severcan, katılımcıların da sorularını yanıtladı.

Severcan, Eskişehir’de olmanın kendisi için çok özel olduğunu belirterek Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a ve Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Akçar’a teşekkürlerini iletti.

Söyleşinin ardından Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Öte yandan etkinliğe meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşunun temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@