Melisa Seda 'Menajerimi Ara' dizisinde

Eskişehirli Melisa Seda, iki hafta önce yayına giren 'Menajerimi Ara' isimli dizide sergilediği başarılı rol ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

MAGAZİN 20.04.2021, 22:24
Melisa Seda 'Menajerimi Ara' dizisinde

2014 yılında katıldığı 'Model Of Fashion' yarışmasında 'Basın Güzeli' seçilerek oyunculuğa ilk adımını atan Melisa Seda, FOX TV’de yayınlanan 'Kalbimdeki Deniz' dizisinin final bölümünde de oynayarak da izleyenlerin gönlüne girmişti.

'Kalbimdeki Deniz' dizisinin son bölümünde yer alan ve dikkat çeken Melisa Seda daha önce Elif dizisinde de yer almıştı. Melisa Seda kariyerindeki en önemli şansı ise 'Menajerimi Ara' dizisinde hayat verdiği 'Sedef' karakteri ile yakaladı.

Modellik, mankenlik ve oyunculuk yapan Seda, katılmış olduğu çeşitli yarışmalardan büyük tecrübe edindiğini, sinema-televizyon, modellik-mankenlik alanında kendisine yol açtığını söyledi.

Üç yıl önce Eskişehir’de çekilen ve yönetmenliği Haydar Işık’ın yaptığı 'Umudun Kıyısında' filminde oynayan Melisa Seda, Kanal 7’de yayımlanan 'Elif' dizisinde de oynadı.

Ay Yapım’ca hazırlanan ve 25 Ağustos Salı günü ilk bölümü Star TV ekranlarında yayımlanan  'Menajerimi Ara' dizisinin çekimleri İstanbul’da sürüyor. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride), Nazlı Senem Ünal (Jülide), Bedir Bedir (Bekir), Pınar Ünsal (Leyla), Aslı Mavitan (Mayda), Yaprak Medine (Beren), Buse Sinem İren (Meral), Duygu Şen (Ece),  İdeal Beran Kotan (Aydın) karakterini canlandırırken Eskişehirli oyuncu Melisa Seda ise 'Sedef' karakterini canlandırıyor.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@