İl Sağlık Müdürü Yaşar Bildirici'nin aile sağlığı merkezleri inceleme ziyaretleri sürüyor

İl Sağlık Müdürü Yaşar Bildirici'nin aile sağlığı merkezleri inceleme ziyaretleri sürüyor.

SAĞLIK 26.12.2023, 18:34 26.12.2023, 19:03
İl Sağlık Müdürü Yaşar Bildirici'nin aile sağlığı merkezleri inceleme ziyaretleri sürüyor

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Bildirici, il genelindeki sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak ve vatandaşların sağlık ihtiyaçlarına daha etkin bir şekilde yanıt verebilmek amacıyla gerçekleştirdiği Aile Sağlığı Merkezi ziyaretlerini sürdürüyor.

Son alarak Vadişehir Toplum Sağlığı Aile Merkezi, Yıldıztepe TSM, Yenikent TSM ve Büyükdere TSM'yi ziyaret eden Eskişehir İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Bildirici, bu merkezlerde sağlık hizmeti sunan personelle bir araya gelerek mevcut durumu değerlendirdi. Bildirici'nin ziyaretlerine Odunpazarı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Alparslan Temen de kendisine eşlik etti. Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Bildirici, ziyaretlerin amacı hakkında ise, "Aile Sağlığı Merkezleri, toplum sağlığının temel taşlarından biridir. Bu merkezler, sağlık hizmetlerine erişimi kolaylaştırmak, koruyucu sağlık hizmetlerini güçlendirmek ve vatandaşlarımıza daha etkin bir şekilde ulaşmak için önemlidir” ifadelerini kullandı.

Yaşar Bildirici, vatandaşların memnuniyetini artırmak ve sağlık hizmetlerini daha etkin bir şekilde sunabilmek adına hem vatandaşların taleplerini dinleyip, yapılması gerekenleri belirlemek üzere sağlık personeli ile görüş alışverişinde bulundu. Eskişehir İl Sağlık Müdürü, ziyaretlerin sürekli olarak gerçekleştirileceğini vurgulayarak, sağlık alanında kaliteli hizmetin sürdürülebilirliği için ilgili tüm paydaşlarla işbirliği içinde olacaklarını belirtti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@