banner208

TÜMMER'den dikkat çeken video: Baba risk alma, bizi yetim bırakma!

Hanifi Şimşek'in başkanlığındaki TÜMMER tarafından maden ocaklarında iş sağlığı ve güvenliği konusunda farkındalığı arttırmak amacıyla kamu spotuna imza atıldı.

SAĞLIK 30.06.2022, 17:52 01.07.2022, 18:05
TÜMMER'den dikkat çeken video: Baba risk alma, bizi yetim bırakma!
banner209

Tüm Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği (TÜMMER) tarafından maden ocaklarında iş sağlığı ve güvenliği konusunda farkındalığı arttırmak amacıyla bir kamu spotuna imza atıldı.

Yönetim Kurulu Başkanlığını Hanifi Şimşek'in üstlendiği TÜMMER tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı'nın (IPA) 'İstihdam, Eğitim ve Sosyal Politikalar Sektörel Operasyonel Programı' kapsamında, Avrupa Birliği’nin desteğiyle finanse edilen Farkındalık Artırımı ve Deneyim Paylaşımı Yoluyla Güvenli Mermer Ocak İşletmeciliği Projesi (TÜMMER Projesi) adlı ve TREESP1.1OHSMS/P-03/60 numaralı projemizin uygulanması çerçevesinde mermer ocaklarında iş sağlığı ve güvenliğini artırmak amacıyla kamu spotu çekimi gerçekleştirilmiştir. Bir mermer ocağında Kasım ayında gerçekleştirilen çekimler neticesinde kamu spotumuz sunuma hazırdır. Kamu spotunda mermer ve doğaltaş ocaklarında yaşanan yaygın bir iş kazası olan tel kesme makinesinin telinin kopması senaryosu işlenerek iş sağlığı ve güvenliğinin önemi vurgulanmıştır. Film çekiminde yardımlarından dolayı TÜMMER üyelerimize ve ocak çalışanlarına teşekkür eder, ocaklarında iş kazasız ve sağlıklı bir iş hayatı dileriz."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
30
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@