Açık havuz keyfinin adresi Tepebaşı!

Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde yer alan açık havuz, kent halkına hizmet veriyor...

SPOR 20.07.2023, 16:31
Açık havuz keyfinin adresi Tepebaşı!

Tepebaşı Belediyesi’nin uluslararası Leeds sertifikalı çevreci binası Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi bu yıl da hijyen standartlarına uygun açık havuzu ile kent halkına hizmet vermeye devam ediyor.

Özellikle çocuklara 4 mevsim yüzme sporu ile ilgilenme imkanı tanıyan dünya standartlarındaki merkez, yaz aylarında hizmet veren açık havuzu ile ailelere eğlenceli ve sağlıklı zaman geçirebilme fırsatı sunuyor. Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi Açık Havuzu, ailelerin çocukları ile birlikte güven içinde keyifli zamanlar geçirmelerini sağlıyor. Pazartesi günleri hariç haftanın her günü 10.00-13.00 ile 14.00-17.00 saatleri arasında hizmet veren Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi Açık Havuzu ve H2O Kafe ailelerin çocukları ile birlikte güven içinde keyifli zamanlar geçirmelerini sağlıyor. Ayrıca yetkililer, havuz kurallarına uyulmasının katılımcılar açısından hayati önem taşıdığına da dikkat çekiyor. Havuza yoğun ilgi gösteren Eskişehirliler de verilen hizmetten memnun olduklarını belirterek, Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür ediyor. 50 kişilik kontenjan ile hizmet veren havuzdan faydalanmak isteyen vatandaşların her gün saat 16.00’da https://tesis.tepebasi.bel.tr linkine tıklayarak bir gün sonrası için randevu alması gerekiyor.

Öte yandan vatandaşlar açık havuz ile ilgili görüş, öneri ve ücret bilgisi için 0 (222) 310 39 45 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor. Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi, Ertuğrulgazi Mahallesi Alpar Sokak No: 53 adresinde hizmet veriyor.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@