banner208

Başkan Ataç dünya şampiyonuyla bir arada!

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında dünya şampiyonu olan Evren Serhat Arslan ile bir araya geldi.

SPOR 03.12.2022, 15:45
Başkan Ataç dünya şampiyonuyla bir arada!
banner209

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 43. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası 70 kilogram sağ kol kategorisinde dünya şampiyonu olan Evren Serhat Arslan ile bir araya geldi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, spora destek olurken kentimizi başarı ile temsil eden sporcular ile de bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Son olarak Antalya’da düzenlenen 43. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nı sağ kol kategorisinde dünya şampiyonu olarak tamamlamayı başaran Evren Serhat Arslan Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Arslan, çalışma programının yanı sıra şampiyona ve derecesi hakkında da Başkan Ataç’a bilgiler aktardı.

Başkan Ataç da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, Arslan’ı da elde ettiği başarıdan dolayı kutladı. Başkan Ataç, “Sporun her branşını destekliyor, başarı ile kentimizi temsil eden sporcularımız ile gurur duyuyoruz. Sevgili Evren Serhat Arslan da 5. kez kendi kategorisinde dünya şampiyonu olmayı başardı. Kendisi ile gurur duyuyor, tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaret, günün anısına çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@