Büyükşehir'in sporcuları bir başarıya daha imza attı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, Ankara’da düzenlenecek yarışlara katılmaya hak kazandı.

SPOR 07.11.2021, 14:45 07.11.2021, 14:49
Büyükşehir'in sporcuları bir başarıya daha imza attı

Geçtiğimiz hafta senkronize yüzücüleri ile Artistik Yüzme Türkiye Şampiyonası’nda yarışmaya hak kazanan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, bu hafta ise Eskişehir’de düzenlenen 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi Baraj Yarışları’ndan geçerek Ankara’da düzenlenecek yarışlara katılmaya hak kazandı.

11-12 yaş grubunda 14 sporcusu ile Eskişehir’de düzenlenen baraj yarışlarına katılan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü yüzme branşı sporcularının tamamı baraj yarışlarını geçerek, Aralık ayında Ankara’da düzenlenecek olan grup müsabakalarında yarışmaya hak kazandı. Ankara’da 20 farklı ilin yüzücüleri ile yarışacak olan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü yüzme branşı sporcuları, daha sonra Türkiye finallerinde yarışacak. Baraj yarışlarından hemen sonra antrenörleri ile birlikte antrenmanlara hemen başlayan sporcular, Ankara’daki grup müsabakalarında da Eskişehir’i başarı ile temsil edeceklerini belirttiler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
5
parçalı bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@