Deniz Kaplan: Sporcularımızla gurur duyuyoruz!

Türkiye Şampiyonası’ndan madalyalar ile dönen özel sporculardan Efe Alpar Güler, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan’ı ziyaret etti.

SPOR 04.12.2022, 18:21
Deniz Kaplan: Sporcularımızla gurur duyuyoruz!

Antalya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’ndan madalyalar ile dönerek Eskişehir’i gururlandıran özel sporculardan Efe Alpar Güler, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan’ı ziyaret etti. Kaplan, “Sporcularımızla gurur duyuyoruz. Özel sporcular bizim gözbebeğimiz” dedi. 

Birbirinden farklı birçok branşta ülkemizi ve şehrimizi temsil eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, yetiştirdiği özel sporcuların başarılarıyla da dikkat çekiyor. Son olarak Antalya’da düzenlenen Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda katılan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Gizem Koyunbakan, 200, 100 ve 50 metre kurbağalama, 100 metre sırtüstü yüzme branşlarında Türkiye birincisi oldu. Aynı şampiyonaya katılan Efe Alpar Güler ise 200 metre ferdi karışık, 100 metre kurbağalama ve 50 metre serbest yarışlarında ikinci, 50 metre kelebek branşında ise dördüncü oldu.

Başarılı sporcular Eskişehir’in gururu olurken, Efe Alpar Güler ve antrenör Hatice Poyraz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan’ı ziyaret etti. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Ali Çeliksoy da hazır bulunurken, Kaplan özel sporcuların başarıları ile gurur duyduklarını belirtti. Kaplan, “Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü olarak genç sporcularımızı desteklemeye önem veriyoruz. Özel sporcularımız bizim gözbebeğimiz. Her zaman bizi gururla temsil ediyorlar. Sizlerde büyük başarı elde ederek bizleri gururlandırdınız. Daha büyük başarılar elde edeceğinize inancımız tam. Her zaman sizlerin yanınızdayız.” dedi.

Efe Alpar Güler ve antrenör Hatice Poyraz da elde edilen başarının devamı için çalışmaya devam edeceklerini ifade ettiler. Ziyaret sonunda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan tarafından başarılı sporcu Efe Alpar Güler’e çeşitli hediyeler takdim edildi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@