banner208

Eskişehir'de ücretsiz spor eğitimi imkanı! İşte koşullar

Tepebaşı Belediyesi Yunus Emre Spor Tesisleri’nde düzenlenecek bahar dönemi kursları için kayıtlar başlıyor...

SPOR 05.02.2023, 15:40
Eskişehir'de ücretsiz spor eğitimi imkanı! İşte koşullar
banner209

Tepebaşı Belediyesi Yunus Emre Spor Tesisleri’nde düzenlenecek bahar dönemi kursları için kayıtlar başlıyor. Çocuklar ve yetişkinler için ücretsiz olarak açılacak kurslar, 18 Şubat tarihinde başlayacak.

Tepebaşı Belediyesi tarafından Şirintepe Mahallesi'nde faaliyete geçirilen Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek bahar dönemi kursları için kayıtlar başlıyor.

Hizmete girdiği günden bu yana Eskişehirlilerin vazgeçilmezi haline gelen Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek kurslar kapsamında hem yetişkinler hem de çocuklara yönelik eğitimler yer alıyor. 4-9 yaş arası çocuklar için jimnastik, 7-15 yaş arası çocuklar için basketbol, voleybol, tekvando, masa tenisi, 7-13 yaş çocuklar için futbol, 7-12 yaş çocuklar için judo ve 6-13 yaş arası çocuklar için de satranç kursları düzenlenecek. Yine uzman eğitmenler tarafından 18 yaş üstü yetişkinlere ise aerobik, pilates ve zumba kursları verilecek.

Ücretsiz olarak düzenlenecek kurslar için 6 Şubat’ta başlayacak kayıt işlemleri, 10 Şubat tarihinde sona erecek. Kontenjanların sınırlı olacağı ve 18 Şubat’ta derslerin başlayacağı kurslara katılmak isteyenler kayıt formuna, duyuru görselinde yer alan QR kod ile ulaşabilecek.

Öte yandan kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 335 51 85 ve 0 (535) 490 82 71 numaralı telefondan yetkililere ulaşabilecek. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@