Eskişehir'de ücretsiz spor eğitimi! İşte katılım koşulları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin çocuklar için düzenlediği ücretsiz spor eğitimlerinde kış dönemi kayıtları başlıyor...

SPOR 19.01.2023, 11:39
Eskişehir'de ücretsiz spor eğitimi! İşte katılım koşulları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin çocukların fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak ve spor yaparak zinde kalmalarını sağlamak amacıyla düzenlediği ücretsiz spor eğitimlerinde kış dönemi kayıtları başlıyor. 

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen spor eğitimlerinde yetişkinlerden sonra çocuklar için de kış dönemi kayıtları başlıyor. Yaz döneminde 1500’ü aşkın çocuk ve yetişkinin eğitim aldığı spor eğitimleri için kış döneminde de hareketlilik aralıksız sürecek.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından ücretsiz düzenlenen “Kış Dönemi Çocuk Spor Eğitimi” kayıtları 26-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Hareket Eğitimi (6-8 yaş), Taekwondo (8-12 yaş) ve Dans (9-13 yaş) branşlarında verilecek ve sınırlı kontenjana sahip eğitimlere kayıtlar yüz yüze Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi (Gültepe) ve Şirintepe Spor Merkezi’nde yapılacak.

Kayıtlar hakkında bilgi almak isteyenler merkezlerin 0 222 335 95 07 ve 0 222 502 23 91 numaralı telefonlarından yetkililere ulaşabilecekler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@