banner208

Eskişehir'de ücretsiz yüzme imkanı! İşte koşullar

Tepebaşı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi’nde ücretsiz olarak düzenlenecek olan yetişkin ve çocuk kurs kayıt tarihi açıklandı

banner294
SPOR 24.11.2022, 16:06
Eskişehir'de ücretsiz yüzme imkanı! İşte koşullar
banner209

Tepebaşı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi’nde ücretsiz olarak düzenlenecek olan yetişkin ve çocuk kurs kayıtları 25 Kasım - 5 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Tepebaşı Belediyesi, her yaştan kent sakini için ilçe genelindeki merkezlerinde sağlıklı faaliyetler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi'nin uluslararası Leed Sertifikalı yeşil bina özelliğine sahip Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri ve Su Sporları Merkezi’nde düzenlenecek olan yetişkin ve çocuk kursları için kayıtlar da 25 Kasım – 5 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Kurs programları arasında tazelenme yogası (60+ yaş), farkındalık yogası (20+ yaş) Yin Yoga (30+ yaş), pilates, dans fit, oryantal, ebeveynli çocuk yogası (3-5 yaş), çocuk yogası (7-10 yaş), çocuk tekvando (7-10 yaş) ve çocuk aikido (7-12 yaş) yer alıyor.

6 Aralık’ta başlayacak kurs programlarına kayıtlar, duyuru görseli üzerinde yer alan QR kod üzerinden ulaşılan formun doldurulması ile yapılıyor. Konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 324 25 22 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@