Eskişehir'deki o turnuva başladı!

Anadolu Üniversitesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlenen “Personel Ayak Tenisi Turnuvası” çekilen kuraların ardından başladı.

SPOR 20.10.2022, 12:15
Eskişehir'deki o turnuva başladı!

Anadolu Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlenen “Personel Ayak Tenisi Turnuvası” çekilen kuraların ardından başladı. Anadolu Üniversitesi açık tenis kortlarında gerçekleştirilen turnuva 27 Ekim Perşembe günü düzenlenecek final maçları ile sona erecek.

Personel Ayak Tenisi Turnuvası’nın ilk gününde A Grubu maçlarında Açıköğretim Fakültesi, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığını 2-0’lık skorla mağlup ederken Güzel Sanatlar Fakültesi ile Eczacılık Fakültesi arasında oynanan maçta gülen taraf 2-1’lik skorla Güzel Sanatlar Fakültesi oldu. B Grubunda ise Ayniyat Saymanlığı, İletişim Bilimleri Fakültesini 2-0’lık skorla mağlup etti, B Grubunun diğer maçlarında Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığını 2-0’la ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni 2-0’lık skorla yendi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Personel Ayak Tenisi Turnuvası grupları ise şu şekilde: 

A GRUBU 

1- Açık Öğretim Fakültesi

2- Güzel Sanatlar Fakültesi

3- Eczacılık Fakültesi

4- İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı

5- Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü 

B GRUBU 

1- İletişim Bilimleri Fakültesi

2- Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı

3- Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

4- İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

5- Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

6- Ayniyat Saymanlığı 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@