banner196

banner208

Eskişehir'deki o turnuvada yarı finalistler belli oldu

Anadolu Üniversitesi tarafından Çağdaş Spor Salonu’nda düzenlenen Fakülteler Arası Voleybol Turnuvası’nda grup maçları sona erdi ve yarı finalistler belli oldu.

banner294
SPOR 31.12.2022, 14:54
Eskişehir'deki o turnuvada yarı finalistler belli oldu
banner209

Anadolu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından Çağdaş Spor Salonu’nda düzenlenen Fakülteler Arası Voleybol Turnuvası’nda grup maçları sona erdi ve yarı finalistler belli oldu. Fakülteler Arası Voleybol Turnuvası’nda 28 Aralık Çarşamba günü düzenlenen maçlarla gruplardan çıkan takımlar adlarını yarı finale yazdırdı. Turnuva boyunca Kadınlarda 9 erkeklerde ise 8 takım ikişer grupta mücadele etti.

Kadınlar Voleybol A Grubu’nda Eğitim Fakültesi namağlup şekilde adını yarı finale yazdırırken, Eczacılık Fakültesi oynadığı 4 maçta galibiyet alarak gruptan ikinci olarak çıktı. Kadınlar Voleybol B Grubu’nda ise İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) grubunu namağlup tamamladı. Açıköğretim Fakültesi ise B Grubu’ndan ikinci çıktı.

Erkekler Voleybol A Grubu müsabakalarında Eğitim Fakültesi (A) takımı hiç maç vermeden grubundan ilk sırada yarı final bileti aldı. A Grubu’nda Eğitim’i Edebiyat Fakültesi takip ederken B Grubunda ise Eczacılık Fakültesi ve İİBF diğer yarı finalistler oldu.   

Fakülteler Arası Voleybol Turnuvası’nda 3 Ocak Salı 11.00’da başlayacak olan yarı final maçlarıyla takımlar kupayı kaldırmak için mücadele edecek. Maç programı ise şu şekilde:

Kadınlar

Eğitim Fakültesi – Açıköğretim Fakültesi

Eczacılık Fakültesi – İİBF

Erkekler

Eğitim Fakültesi (A) – İİBF

Eczacılık Fakültesi – Edebiyat Fakültesi 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@