banner208

İnönülü sporcu Eskişehir'i gururlandırdı

Eskişehir İnönü Belediyesi Milli Takım sporcularından Elif Gökçe Avcı, Güneydoğu Avrupa Oryantiring yarışlarında gümüş madalya kazanarak Avrupa ikincisi oldu.

banner294
SPOR 04.09.2022, 15:27
İnönülü sporcu Eskişehir'i gururlandırdı
banner209

Romanya’da 27 Ülke ve 550 Sporcunun katılımlarıyla düzenlenen Güneydoğu Avrupa Oryantiring yarışlarında İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün Milli Takım sporcularından Elif Gökçe Avcı, sürat yarışmasında Avrupa ikincisi uzun mesafe yarışmasında Avrupa altıncısı olarak gümüş madalyanın sahibi oldu. Ulusal ve Uluslararası başarılarıyla adından sıkça söz ettiren İnönülü sporcu Avcı’nın bu başarısı Türkiye Milli Takımına da dünya sıralamasında puan katkısı sağlayacak. Sporcunun Avrupa İkinciliğini kutlayan Başkan Bozkurt, “Belediyemiz Milli Takım Sporcularından Elif Gökçe Avcı’nın Ulusal ve Uluslararası başarıları hepimiz için gurur kaynağı. Avrupa ikinciliği ile Ülkemizi ve İnönümüzü gururlandıran Elif kızımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünün Milli Takım Sporcusu Elif Gökçe Avcı, katkı ve desteklerinden dolayı İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a teşekkür etti. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
3
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@