Nebi Hatipoğlu'ndan Anadolu'nun takımına destek sözü

İYİ Parti Eskişehir 1. Sıra Milletvekili Adayı Nebi Hatipoğlu 3. Lig'e yükselen Anadolu Üniversitesi’ne kutlama ziyaretinde bulundu...

SPOR 28.04.2023, 13:20
Nebi Hatipoğlu'ndan Anadolu'nun takımına destek sözü

Eskişehirspor’un efsane başkanlarından ve İYİ Parti Eskişehir 1. Sıra Milletvekili Adayı Nebi Hatipoğlu Bölgesel Amatör Liginden şampiyon olarak 3. Lig'e yükselen Anadolu Üniversitesi’ne kutlama ziyaretinde bulundu. 

SEVİNCİ PAYLAŞTI

Eskişehir’e ikinci bir profesyonel takım kazandıran ve 3.Lige yükselen Anadolu Üniversitesi’nde şampiyonluk sevinci devam ediyor. Eskişehirspor’un Efsane Başkanlarından ve İYİ Parti Eskişehir 1.sıra Milletvekili Adayı olan Nebi Hatipoğlu da şampiyon Anadolu Üniversitesi’ne kutlama ziyaretinde bulundu.

YÜREKTEN KUTLUYORUM

Hatipoğlu yaptığı konuşmada “17 yıl sonra Eskişehir’e ikinci bir profesyonel takım kazandırdığınız için sizleri canı gönülden kutluyorum. Amatör Kümeden profesyonel liglere çıkmak kolay değil. Siz büyük bir iş başardınız. Lig çıkmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi bilirim. Bizde Eskişehirspor ile yaşadığımız şampiyonluklarda çok zorluklar çekmiştik. Ancak inanarak çıktığın yolda aile ortamı oluşturulduğunda başarıda kaçınılmaz oluyor.

1965 RUHU BAMBAŞKA

Tabi bizlerdeki 1965 ruhu bambaşka. Bu yüzden Eskişehirspor belki de bu tarihten bugüne en kötü günlerini geçiriyor. Buda bizleri çok fazla üzüyor. Bu konuda da ben bir söz verdim. Eskişehirspor’u en kısa zamanda hak ettiği yere taşıyacağım. Şimdi Eskişehirspor gibi Anadolu Üniversitesi’de 3.Ligde. Eskişehirspor’a olduğum destek gibi sizlere de maddi manevi elimden ne geliyorsa destek olmaya hazırım.

DESTEĞE HAZIRIM

Sponsorluklar, bütçeye katkı, yeni sezon planlamasında transfer işlemlerinde elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Eskişehir’e yeni bir heyecan kazandırdığınız için ve çok zorlu bir yolda başarıya ulaştığınız için sizleri tekrardan tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

ÖZSARI TEŞEKKÜR ETTİ

Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü Başkanı Galip Özsarı ise ziyaretlerinden dolayı Nebi Hatipoğlu’na teşekkür ederek “Nebi Hatipoğlu’nu bizler bir futbol adamı olarak görüyoruz. Bizlere destek olacağınızdan hiçbir şüphemiz yok. Biz Eskişehir’e Eskişehirspor’un yanına ikinci bir profesyonel takım kazandırdık. Ziyaretlerinden dolayı Nebi Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Düzenlenen programda Anadolu Üniversitesi Başkanı Galip Özsarı, Nebi Hatipoğlu yazılı formayı Hatipoğlu’na hediye ederek hatıra fotoğraf çekimiyle program sona erdi.  

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@