Tepebaşı'nın sporcularından önemli başarı!

Tepebaşı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yüzücüsü 17 sporcu, Ulusal Gelişim Projesi liginde başarı elde ederek bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

SPOR 09.05.2023, 15:36
Tepebaşı'nın sporcularından önemli başarı!

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü yüzücüsü 17 sporcu, Türkiye Yüzme Federasyonunun 7-8 Mayıs tarihlerinde düzenlediği 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi ligi grup müsabakalarında başarı elde ederek bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, katıldığı müsabakalarda derece elde ederek Eskişehir’i başarı ile temsil etmeye devam ediyor.

Tepebaşı sporcuları son olarak 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi ligi grup müsabakalarına katıldı. 07-08 Mayıs tarihlerinde Ankara’da yapılan müsabakalara katılan 21 sporcudan 17’si bir sonraki basamak olan bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Sporcular, Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde yüzme sporunu yapmaktan ve dolayı mutlu ve gururlu olduklarını belirtti.

Öte yandan müsabakalar için Ankara’ya giden sporcular Anıtkabir’e uğrayarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyaret etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@