Eskişehir'de o yol trafiğe kapatılıyor!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Kızılinler mahalle yolunda yapılacak çalışmalar nedeniyle yolun 15 Haziran Perşembe günü trafiğe kapatılacağını duyurdu...

TRAFİK 14.06.2023, 16:40 14.06.2023, 16:52
Eskişehir'de o yol trafiğe kapatılıyor!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Tepebaşı ilçesi Kızılinler mahalle yolunda yapılacak çalışmalar nedeniyle yolun 15 Haziran Perşembe günü trafiğe kapatılacağını, çalışmaların bir kısmının 26 Haziran’da tamamlanarak yolun ‘bayram süresince’ açık kalacağını ifade ederek sürücüleri uyardı.  

Sorunsuz bir üst yapı için yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kent merkezinin yanı sıra kırsalda da çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi ekipleri, gerek bölgede yaşayan vatandaşların gerekse Eskişehirlilerin sıkça kullandığı Tepebaşı ilçesi Kızılinler mahallesinde yol çalışmasına başlıyor.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yapılacak çalışma nedeniyle sürücüleri uyararak, “Tepebaşı İlçesi, Kızılinler Mahalle yolunda İdaremizce yol çalışması(genişletme, zemin iyileştirme, temel yapımı, kaplama yenileme) yürütülecek olup, ilk etap çalışmaları kapsamında TCK Eskişehir-Kütahya il yolu (D230) kavşağından itibaren Kızılinler mahalle yolu 15.06.2023 günü itibariyle araç trafiğine kapatılacak olup; 26.06.2023 tarihinde yapılacak çalışmaların bir kısmı tamamlanarak Kurban Bayramı süresince stabilize olarak araç trafiğine açılacaktır.  Sürücülerin alternatif yol güzergâhlarını takip etmesi, çalışma süresince ve sonrasında çalışma sahasındaki uyarı ve işaretlemelere uyulması gerekmektedir.” dediler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@