banner208

Eskişehir'de sürücülere önemli uyarı: O geçit kapanacak!

TCDD tarafından Eskişehir-Konya hattı Kızılinler-Gökçekısık istasyonları arasındaki hemzemin geçitte çalışma yapılacak. Geçit 20 Haziran'da trafiğe kapalı...

TRAFİK 18.06.2023, 16:06 18.06.2023, 16:11
Eskişehir'de sürücülere önemli uyarı: O geçit kapanacak!
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, TCDD tarafından Eskişehir-Konya hattı Kızılinler-Gökçekısık istasyonları arasında bulunan hemzemin geçitte yapılacak çalışma nedeniyle geçidin 20 Haziran 2023 tarihinde trafiğe kapatılacağını ifade ederek sürücüleri uyardı. Ayrıca bölgedeki çalışma nedeniyle toplu taşımada da düzenlemeye gidildi.

Güvenli ve konforlu bir ulaşım için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin kent genelinde çalışmaları aralıksız sürerken, yetkililer sürücülere yapılacak çalışma nedeniyle yeni bir uyarıda bulundular.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün planlaması kapsamında, Eskişehir-Konya hattı Kızılinler-Gökçekısık istasyonları arasında bulunan otomatik bariyer sistemli hemzemin geçitte yapılacak tamirat nedeniyle geçidin 20 Haziran 2023 tarihinde trafiğe kapatılacağını belirttiler.

Büyükşehir Belediyesi Trafik Şube Müdürlüğü yetkilileri, çalışmalar nedeniyle araç trafiğinin alternatif güzergâhlar üzerinden sağlanacağını ifade ederek, sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardılar. Ayrıca bölgede toplu ulaşımı sağlayan otobüsler konusunda Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü yetkilileri de bölgedeki vatandaşlar için Siyah 72 ve Siyah 86 numaralı hatların hizmet vermeyeceğini, Siyah 73 numaralı hattın İncesu mahallesinde son durak yaparak görevini icra edeceğini belirttiler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@