banner196

banner208

Eskişehir'de yayalaştırılmış yollarda sıkı denetim!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi araç trafiğine kapatılarak yayalaştırılmış yollarda araç kullanımına yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor...

banner294
TRAFİK 29.12.2022, 14:34
Eskişehir'de yayalaştırılmış yollarda sıkı denetim!
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi ekipleri araç trafiğine kapatılarak yayalaştırılmış yollarda motosiklet, elektrikli bisiklet ve scooter kullanımına yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Trafik Ekipleri motorlu taşıt trafiğine kapatılan ve araç geçişinin yasaklandığı bölgelere giriş yapanlara karşı denetimlerine ara vermeden devam ediyor. UKOME kararıyla her türlü motorlu taşıtlara girişi yasaklanan İki Eylül Caddesi ve İsmet İnönü Caddesi’ne giriş yapan motosiklet, elektrikli bisiklet ve scooter sürücülerine yaya güvenliğini tehlikeye düşürdükleri için Encümen’e sevk edilmek üzere idari yaptırım kararı uygulandı.  

Ekipler denetimlerin devam edeceğini belirterek yaya güvenliği için yasak bölgelerde her türlü araç geçişinin yasak olduğunu hatırlattılar. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı yetkilileri paket dağıtımı yapan iş yerlerinde çalışanların hızlı servis yapmaya zorlanmamaları, yaya bölgelerine girmemeleri ve tescil belgelerini yanlarında bulundurmaları gerektiğini belirttiler. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@