banner208

Büyükşehir'den 'S' plaka sahiplerine önemli uyarı!

Büyükşehir Belediyesi servis araçlarının 2022 yılı çalışma ruhsatı ve servis aracı özel izin belgesi düzenlenmesi ile ilgili işlemlerin biteceği tarihi duyurdu.

Büyükşehir'den 'S' plaka sahiplerine önemli uyarı!
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü yetkilileri, “S” plakalı servis araçlarının 2022 yılı çalışma ruhsatı ve servis aracı özel izin belgesi düzenlenmesi ile ilgili işlemlerin 31 Mart 2022 tarihinde sona ereceğini hatırlatarak, servis aracı sahiplerini uyardı.

Eskişehir genelinde tahdit kapsamında bulunan ‘S’ plakalı servis araçları ile kiralık ‘S’ plakalı servis araçları ve ilçelere tahsisli ‘S’ plakalı servis araçları ve özmal servis araçlarının Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği gereğince en geç 31 Mart 2022 tarihine kadar çalışma ruhsatı ve servis aracı özel izin belgelerini almaları gerektiğini belirten yetkililer, belgeleri almayanlar hakkında Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri ve Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri tarafından işlem yapılacağını hatırlattı.

Servis aracı sahiplerinin 31 Mart’a kadar Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü’nde  gerekli işlemleri yaptırmaları gerekiyor.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
26
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@