banner208

Büyükşehir'den tüm Türkiye'de uygulanacak ulaşım rehberi!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nde Türkiye genelini ilgilendiren ulaşım toplantıları yapılıyor... İşte ayrıntılar...

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 21.02.2022, 16:36 22.02.2022, 15:53
Büyükşehir'den tüm Türkiye'de uygulanacak ulaşım rehberi!
banner209

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığının eş faydalanıcı olduğu, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programının (UNDP) yürüttüğü Yerel Yönetim Reformu III. Aşama Projesi kapsamında düzenlenen toplantılar ulaşım konusu ile devam etti.

UNDP’nin yürüttüğü Yerel Yönetim Reformu III. Aşama Projesinin “Belediyelerde Performans Yönetim Sisteminin Geliştirilmesi” faaliyeti kapsamında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde toplu taşıma sistemlerinde halk sağlığına ilişkin hizmet standartları başlığıyla toplanıldı.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı temsilcileri, kilit uzman Dr. Volkan Recai Çetin ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ilgili bürokratları katıldı.

Öncesinde 17-18 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen bir dizi toplantıda proje faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme, planlama ve koordinasyon konuları ele alınmıştı. Uygulama alanında standartların tespit edilmesi ve uygulanmasında pilot il seçilen Eskişehir, Büyükşehir Belediyesinde yürütülen çalışmalar sonrasında tespit edilecek olan standartlar, ülkemizdeki tüm şehirlerde kullanılacak bir rehber olacak.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
20
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@