banner208

Diş Hekimleri Büyükşehir Belediyesi'nde

Eskişehir Diş Hekimleri Odası Başkanı Cenk Ataç ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Diş Hekimleri Büyükşehir Belediyesi'nde
banner209

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Diş Hekimleri Odası Başkanı Cenk Ataç ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce de yer alırken, Başkan Ataç yapılan genel kurul sonrası göreve gelmelerinin ardından nezaket ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirtti. 

Eskişehir Diş Hekimleri Odası olarak yapacakları çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Cenk Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in hekimlere çalışmalarında her zaman destek olduğunu belirterek teşekkür etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükerşen ise, “Cenk Ataç ve Yönetim Kurulunu tebrik ediyorum. Hekimlerin mesleki faaliyetlerinin yanı sıra diş sağlığı konusunda vatandaşların bilgilendirilmesi için çalışan Diş Hekimleri Odası’na, Başkan ve ekibine çalışmalarında üstün başarılar diliyorum” dedi. 

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret hatıra fotoğrafının çektirilmesi ile sona erdi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
23
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@