Eskişehir'de engelliler iftarda buluştular

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, engelli derneği üyeleri ve ailelerini iftar yemeğinde buluşturdu.

Eskişehir'de engelliler iftarda buluştular

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin her Ramazan ayında düzenlediği ve geleneksel hale gelen iftar davetleri devam ediyor. Buluşmalar kapsamında engelli dernekleri, üyeler ve aileleri düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Büyükşehir Belediyesi yemekhanesinde gerçekleşen iftar yemeğine Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Ünal, Genel Sekreter Yardımcısı Senem Ekinci, CHP Eskişehir Milletvekili Adayı Abdülkadir Adar, engelli bireyler ve aileleri katıldı.

Eskişehir’de hayata geçen projeler ile engelleri birlikte kaldırdıklarını ifade eden Başkan Vekili Hasan Ünal, Başkan Yılmaz Büyükerşen’in önceden planlanmış programı nedeniyle davete katılamadığını ve selamlarını ilettiğini belirtti. Ünal, “Davetimize katıldığınız ve bugün burada bizlerle birlikte olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Engelli dostu şehir çalışmalarımız aralıksız sürecek.” dedi.

Davet nedeniyle teşekkür eden Eskişehir Görme Engelliler Spor Kulübü yönetimi de Başkan Vekili Hasan Ünal’a forma takdiminde bulundu. İftar yemeği sonrası Ünal engelli bireyler ve aileleri ile bir süre sohbet etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@