banner196

banner208

Eskişehir'de kadınlara tamir kursu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınlara tamir kursu verilmişti... Kursiyerler eğitimlerini başarıyla tamamladı...

banner294
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 12.01.2023, 17:28 12.01.2023, 17:37
Eskişehir'de kadınlara tamir kursu
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eşitlik Birimi tarafından toplumsal cinsiyette eşitlik sağlamak amacıyla açılan kurslardan biri olan “Kadınlara Tamir Kursu” eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerler katılım belgelerini aldılar.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin kadınların günlük yaşam ve el becerilerini güçlendirmelerini artırmaya yönelik çalışmaları devam ediyor. Kadınlar, Büyükşehir Belediyesi Eşitlik Birimi’nin ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ sağlamak amacıyla dört hafta süren tamir kursunda, evde ihtiyaç duyacakları konularda eğitim aldılar.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen kursta kadınlara, lamba, sigorta tamiri, avize takma, sehpa tamiri ve montajı, çerçeve takma, musluk tamiri gibi eğitimler verildi.

Eğitimleri başarıyla tamamlayan kursiyerler katılım belgelerini aldılar. Kursun kendileri için çok faydalı geçtiğini belirten kursiyerler, Büyükşehir Belediyesi ve çalışanlarına bu tür eğitimler düzenledikleri için teşekkür ederek evde tamir işlerini kendilerinin yapabileceklerini ifade ettiler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@