Eskişehir'den Ankara'ya teknik gezi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne, “Faydalı Mikroorganizma Üretim Tesisi”ne yönelik bir teknik gezi düzenlendi...

Eskişehir'den Ankara'ya teknik gezi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraki BelPlas şirketinin “Faydalı Mikroorganizma Üretim Tesisi”ne yönelik bir teknik gezi düzenlendi.

Eskişehir’de birbiri ardına hayata geçirdiği başarılı projelerle çiftçilere destek olmaya devam eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kurumsal işbirliklerine ve bilgi paylaşımına da büyük önem veriyor.

Bu kapsamda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkili ve teknik personelinden oluşan bir heyet, Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraki Belplas şirketinin “Faydalı Mikroorganizma Üretim Tesisini”ne teknik gezi düzenledi.

Sıvı gübreden yol çizgi boyasına, buz çözücü solüsyondan kozmetik yağlara, dezenfektandan faydalı mikroorganizma konsorsiyumuna kadar birçok tescilli ürünü bulunan şirketin, sıvı gübre üretimi ve diğer yapılan projelerle ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ortak projeler ile olası işbirliklerinin de görüşüldüğü teknik gezi çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@