Eskişehir'in tramvaylarına yüzünce yıla özel uygulama

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, ESTRAM A.Ş. iş birliğiyle Cumhuriyetimizin 100. yılına özel tramvayları 29 Ekim konseptli tasarım ile sefere çıkardı.

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 24.10.2023, 18:54 24.10.2023, 19:06
Eskişehir'in tramvaylarına yüzünce yıla özel uygulama

Tramvaylar bayram coşkusunu şehrin cadde ve sokaklarına yansıtırken görseller Eskişehirlilerin büyük beğenisini topladı. Özel günlerde tramvay ve otobüslerde yaptığı düzenlemelerle dikkat çeken Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel bir uygulamaya imza attı.

Estram A.Ş. iş birliğiyle tramvaylar 29 Ekim ve Cumhuriyet ruhunu taşıyan görsellerle donatıldı. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türk Bayrağı, bayram kutlama mesajı gibi çok sayıda görselin tramvaylarda yer alması Eskişehirlilerin de büyük beğenisini kazandı.

TRAMVAYLARDAKİ GÖRSELLER BEĞENİ TOPLADI

Tramvaylardaki görselleri çok beğenen Eskişehirliler, “Tramvaylardaki görseller çok şık olmuş. Çok beğendik. Cumhuriyet şehri Eskişehir’e çok yakışmış. 100. yılında Eskişehir olarak Cumhuriyet Bayramımızı gururla kutlayacağız. Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun.” sözleriyle duygularını ifade ettiler.

100. yıla özel tramvaylarda yapılan uygulama sosyal medya kullanıcıları tarafından da çokça paylaşıldı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@