Jandarmadan fabrika çalışanlarına bilgilendirme

ESKİŞEHİR’DE JANDARMA EKİPLERİNCE FABRİKA ÇALIŞANLARINA YÖNELİK “AİLENİN KORUNMASI VE KADINA KARŞI ŞİDDETİN ÖNLENMESİNE DAİR KANUN, 5 MİLYON ERKEĞE FARKINDALIK VE KADES UYGULAMASI TANITIMI" KONULARINDA BİLGİLENDİRME VE EĞİTİM FAALİYETİ DÜZENLENDİ.

ESKİŞEHİR 27.04.2024, 11:49
Jandarmadan fabrika çalışanlarına bilgilendirme

Eskişehir’de jandarma ekiplerince fabrika çalışanlarına yönelik “Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun, 5 Milyon Erkeğe Farkındalık ve KADES Uygulaması Tanıtımı" konularında bilgilendirme ve eğitim faaliyeti düzenlendi.

Edinilen bilgilere göre, Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği koordinesinde; Odunpazarı İlçe Jandarma Komutanlığı İmişehir Jandarma Karakol Komutanlığı personelinin katılımıyla, fabrika çalışanlarına yönelik, "Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun, 5 Milyon Erkeğe Farkındalık ve KADES Uygulaması Tanıtımı" konularında bilgilendirme ve eğitim faaliyeti gerçekleştirildi.

Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca yapılan açıklamada, ‘Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Kanunu’ çerçevesinde bilgilendirme ve eğitim faaliyetlerine kararlılıkla devam edileceği belirtildi.

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@