Öğrenciler enstrümanlar ile tanıştı

TEPEBAŞI BELEDİYESİ ÇOCUK SENFONİ ORKESTRASI EĞİTİM VE ÇALIŞMA MERKEZİ, ANASINIFI VE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNİ MİSAFİR EDEREK ÇOCUKLARIN MÜZİK ALETLERİNİ TANIMALARINA FIRSAT SAĞLIYOR. BU KAPSAMDA 2. SINIFTA OKUYAN 30 ÖĞRENCİ YEŞİLTEPE YAŞAM MERKEZİ’NDE YER ALAN TEPEBAŞI BELEDİYESİ ÇOCUK SENFONİ ORKESTRASI EĞİTİM VE ÇALIŞMA MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

ESKİŞEHİR 21.04.2024, 12:11
Öğrenciler enstrümanlar ile tanıştı

Tepebaşı Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası Eğitim ve Çalışma Merkezi, enstrümanları tanıtmak üzere minik öğrencileri ağırlamaya devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası Eğitim ve Çalışma Merkezi, anasınıfı ve ilkokul öğrencilerini misafir ederek çocukların müzik aletlerini tanımalarına fırsat sağlıyor. Bu kapsamda 2. sınıfta okuyan 30 öğrenci Yeşiltepe Yaşam Merkezi’nde yer alan Tepebaşı Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası Eğitim ve Çalışma Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette merkezi gezen öğrenciler, Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası yetkililerinden enstrümanlar hakkında bilgiler aldı. Müzik aletlerini tanıyan çocuklar, merak ettiği sorulara da cevap alma fırsatı yakaladı. Çalgıları tanırken eğlenceli anlar geçiren çocuklar, bir enstrüman çalmayı öğreneceklerine dair de söz verdi. Okul yetkilileri de ziyaret sonunda Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@