banner208

AK Parti ile CHP arasında afiş düellosu!

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görsellerini eleştiren Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a yanıt verdi.

SİYASET 29.04.2023, 11:52
AK Parti ile CHP arasında afiş düellosu!
banner209

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Eskişehir mitingi duyurularının Odunpazarı Belediyesi'ne ait parklarda duyurulmasını eleştiren Başkan Ümit Sezer, "Odunpazarı Belediyesi değil, sanki CHP İlçe Başkanlığı" ifadelerinde bulundu.

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer açıklamasında, şu görüşlere yer verdi:

KILIÇDAROĞLU'NUN SEÇİLMEDEN CUMHURBAŞKANI OLARAK ANILMASINA TEPKİ GÖSTERDİ

"13. Cumhurbaşkanı olarak lanse ettiğiniz kişi şuan yalnızca bir siyasi parti lideridir. Halihazırda milletimizin iradesiyle görevinin başında olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısına çıkma cesaretini terör örgütlerine sırtını yasladıktan sonra bulan Kemal Kılıçdaroğlu, sözde demokrasi naraları atarken; milletimiz sandıktaki iradesine saygısızlık etmiş, milletimizin henüz seçimini yapmamışken kendisini Cumhurbaşkanı olarak ilan etmiştir. Bu da yetmezmiş gibi nasıl ele geçirildiği şaibeli olan bir şekilde vatandaşlarımızın telefonlarına gönderilen SMS'ler hem KVKK'ya hem de etik kurallara aykırıdır. Vatandaşımızın talebi olmaksızın onlara SMS gönderen, sandıktan karar çıkmadan kendilerini yetkili ilan edenler, demokrasinin en azılı düşmanlarıdır.

'BELEDİYE, CHP İLÇE BAŞKANLIĞI GİBİ ÇALIŞIYOR'

Halkımızın iradesiyle seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın şehrimize teşrifleriyle alakalı görseller okulların bahçe duvarında asılı olmasını eleştirmeye kalkan Odunpazarı Belediye Başkanı'nın CHP Genel Başkanının gelişini belediyeye ait parklarda afişe etmesi kesinlikle kabul edilemezdir. Odunpazarı Belediyesi'nin, vatandaşlarımıza hizmet etmesi gerekirken CHP İlçe Başkanlığı gibi çalışması son derece basiretsiz bir durumdur. Belediye araçlarının parti mensuplarına tahsis edilmesi, milletimizin vergilerinin yanlış yönetiminin bir belgesidir. Halkımızın vergileri ile gönderilen Belediye bütçesinin seçim yatırımına harcanması kabul edilebilir bir durum değildir. Az kaldı, 1 Nisan 2024 itibarıyla tüm bu usulsüzlükleri tek tek inceleyecek ve hesabının ilgili makamlarca sorulmasını sağlayacağız. Milletimizin, Odunpazarlı hemşehrilerimizin haklarına sahip çıkacağız. Belediyeler ideolojik ayrıma girmeden toplumun tamamına hizmet etmesi gereken kurumlardır. AK Belediyecilik sayesinde Odunpazarı'nda da bu hizmeti biz sağlayacağız ve hemşehrilerimizin kayıp 9 yılını en kısa sürede telafi edeceğiz."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (1)
Mustafa önder 5 ay önce
Devlette akparti gibi calisiyor, devletin arabalaroyla ucagiyla vs vs
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@